2019.12.30: Uwagi do projektu DDR od Hajnówki przez Białowieżę

Na Podlasiu przygotowywany jest projekt 21-kilometrowej ścieżki rowerowej w ciągu drogi wojewódzkiej 689 od Hajnówki przez Białowieżę do granicy państwa. Poniżej przedstawiamy uwagi, które zgłosiliśmy w ramach konsultacji. Do Podlaskiego... »

2007.05.22: Pomiar ruchu rowerowego w regionie Puszczy Białowieskiej

Pomiary prowadzone były w trakcie tzw. długiego weekendu majowego, w dniach 29 kwietnia - 5 maja 2007 r. Skrajne dni - 27 kwietnia i 6 maja - zostały wyłączone z pomiarów ze względu na potencjalnie nietypowy rozkład ruchu turystycznego... »

2007.05.19: Wyniki ankiety na temat turystyki rowerowej w Puszczy Białowieskiej

Ankieta adresowana była do turystów odwiedzających region Puszczy Białowieskiej i zwiedzających go na rowerze lub rozważających taką możliwość. Dostępna była w dniach 5 kwietnia - 8 maja na stronach internetowych Zielonego Mazowsza... »

2006.10.20: Prezydent zajął się Puszczą Białowieską

W dzisiejszej podlaskiej mutacji Gazety Wyborczej ukazało się całostronicowe płatne ogłoszenie prezydebta Lecha Kaczyńskiego, którego treść zamieszczamy poniżej. Mamy nadzieję, że uda się wreszcie podjąć działania chroniące ostatnią... »

2005.03.19: Spotkanie z filmem przyrodniczym

Zapraszamy na kolejne spotkanie otwarte Klubu Dyskusyjnego Zielonego Mazowsza. Tym razem pokażemy dwa filmy: "Dzikie Karpaty" oraz "Nie wolno wycinać starych drzew". Obydwa poruszają problemy rabunkowej gospodarki leśnej oraz turystyki w... »

Dodaj nowy artykuł