Artykuły: 1-20 | 21-30

2010.05.20: II etapu Trasy Mostu Północnego ciąg dalszy

W nawiązaniu do spotkania 7 maja br. w siedzibie BDiK, w związku z okazaną kolejną wersją projektu budowy II odcinka Trasy Mostu Północnego od węzła Młociny do węzła Pułkowa, opracowanego przez biuro Transprojekt Gdański sp. z o.o., oraz... »

2010.05.20: Opinie do ścieżek przy Wydawniczej, Szpotańskiego i Światowida

W nawiązaniu do spotkania 7 maja br. w siedzibie BDiK zgłaszamy następujące uwagi do projektu budowy ścieżki rowerowej wzdłuż ul. Wydawniczej i Szpotańskiego: 1.Zachować ciągłość poziomu niwelety i nawierzchni drogi dla rowerów na zjazdach... »

2009.02.18: Zwrotnicą w szprychy?

W dniu 18.02.2009 r. w siedzibie Biura Drogownictwa i Komunikacji, odbyła się rada techniczna dotycząca przebiegu infrastruktury rowerowej do projektu firmy Komprojekt - stałej organizacji ruchu ul. Jana Pawła II (na odcinku Al... »

2008.12.01: Notatka ze spotkania w sprawie ul. Nowoursynowskiej

w Biurze Drogownictwa i Komunikacji w dn. 01.12.2008 w sprawie ścieżki rowerowej projektowanej przy ul. Nowoursynowskiej na odcinku od ul. Dolina Służewiecka do ul. Chłapowskiego. (wg projekt firmy „KOM-DROG”). Na spotkaniu... »

2008.10.24: Uwagi do projektu ul. Poloneza

L.p. | Nazwisko i imię|Instytucja 1|Anna Rostkowska|UD Ursynów 2|Andrzej Wysocki|Projektant Kom-Drog 3|Marek Chłabałowski|DZWD ZDM 4|Marek Utkin|BDiK-BR 5|Juliusz Grzybowiecki|BDiK-IG 6|Jolanta Zieńkowska|UD Ursynów 7|Maciek Sulmicki|ZM 1... »

2008.09.11: Uwagi do projektów ścieżek przy Marynarskiej, Nowaka-Jeziorańskiego, Zwoleńskiej i Technicznej

Lista obecności na spotkaniu roboczym w Biurze Drogownictwa i Komunikacji w sprawie przebudowy ulic Technicznej / Petunii w Warszawie (wg projektu firmy Clothos). L.p.|Nazwisko i imię|Instytucja 1|Jerzy Gembacki|BDiK-IR 2|Urszula... »

2008.08.20: Czy uda się uniknąć dalszych slalomów?

W Biurze Drogownictwa i Komunikacji, w siedzibie Inżyniera Ruchu m.st. Warszawy w sprawie projektu ścieżki rowerowej przy Al. Jana Pawła II na odc. od Ronda ONZ do Al. Solidarności (wg projektu firmy KOM-PROJEKT). W spotkaniu wzięły udział... »

2008.08.20: Konsultacje ws. ścieżki przy ul. Leszno

W Biurze Drogownictwa i Komunikacji, w siedzibie Inżyniera Ruchu m.st. Warszawy w sprawie projektu ścieżki rowerowej przy ul. Górczewskiej - Leszno na odc. od ul. Tyszkiewicza do ul. Okopowej (wg projektu firmy KOM-PROJEKT). W spotkaniu... »

2008.08.13: Kolej na kolejne konsultacje

Warszawa 07.08.2008 r. Notatka ze spotkania w Biurze Drogownictwa i Komunikacji, w siedzibie Inżyniera Ruchu m.st. Warszawy w sprawie projektu ścieżki rowerowej przy ul. Drawskiej i ul. Zadumanej w Dzielnicy Ochota (wg projektu firmy ANIOŁ... »

2008.07.17: Co w planach piszczy: Trasa Świętokrzyska i Trakt Lubelski

TEMAT: system ścieżek rowerowych Trasa Świętokrzyska: I - Wybrzeże Szczecińskie / Tysiąclecia; II - Tysiąclecia / Zabraniecka DATA: 15 lipca 2008 W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z udziałem przedstawicieli firmy BAKS oraz Inżyniera... »

2008.07.10: Notatki na projektach nieuczesanych

Obiekt: Budowa ul. Kadetów, odc. ul. wał Miedzeszyński-ul. Poprawna 1. Niedopuszczalne jest przerwanie ciągłości drogi rowerowej; 2. Na zakrętach zastosować wyłukowanie o promieniu min. 6m na skrzyżowaniach, 20m poza skrzyżowaniami; 3... »

2008.06.20: Kolejny maraton konsultacyjny

Notatka ze spotkania w Biurze Drogownictwa i Komunikacji, w siedzibie Inżyniera Ruchu m.st. Warszawy w sprawie projektu ścieżki rowerowej przy Trasie Mostu Krasińskiego (wg projektu firmy SYSTRA) na odc. ul. Jagiellońska-ul. Budowlana. W... »

2008.05.14: Konsultujemy 200% normy

Choć dostaliśmy zaproszenia na konsultacje infrastruktury rowerowej na trzech odcinkach warszawskich dróg, na miejscu doszły jednak kolejne punkty spotkania i w sumie zaopiniowaliśmy sześć projektów. Poniżej szczegóły z pięciu z nich... »

2008.04.07: Wniosku dot. projektu przebudowy ulicy Przewodowej

Do: Inżynier Ruchu m. st. Warszawy Odnosząc się do planowanej przebudowy ulicy Przewodowej, zgłaszamy następujące uwagi i postulaty: 1) W rejonie przystanków autobusowych zapewnić wystarczającą ilość miejsca na oczekiwanie na autobus bez... »

2008.03.26: Konsultujemy intensywnie

Spotkanie w sprawie projektu ścieżki rowerowej przy II odcinku Trasy Mostu Północnego (wg projektu firmy Transprojekt Gdański). W spotkaniu wzięły udział następujące osoby: 1 Marek Utkin, Biuro Drogownictwa i Komunikacji 2 Juliusz... »

2008.02.20: Uwagi do projektów ul. Płaskowickiej, Anielewicza i Okrężnej

Notatki ze spotkania w Biurze Drogownictwa i Komunikacji, w siedzibie Inżyniera Ruchu m.st. Warszawy. w sprawie ścieżki rowerowej projektowanej wzdłuż ul. Płaskowickiej na odc. od ul. Puławskiej do ul. Gandhi - bez skrzyżowania z ul... »

2008.02.06: Uwagi do projektów ścieżek przy ul. Muszkieterów i Okrężnej

Notatka ze spotkania w Biurze Drogownictwa i Komunikacji, w siedzibie Inżyniera Ruchu m.st. Warszawy w sprawie ścieżki rowerowej projektowanej wzdłuż ul. Okrężnej na odc. od ul. Powsińskiej do Pl. Rembowskiego (wg projektu firmy Pracownia... »

2008.01.08: Ustalenia ws. ścieżki przy Al. Ujazdowskich

z dnia 23.10.2007 r. w sprawie przebudowy chodników wraz z wydzieleniem ścieżki rowerowej w Al. Ujazdowskich na odcinku ul. Belwederska - Pl. Trzech Krzyży. Po prezentacji projektu przez przedstawicieli Biura Projektowego Metroprojekt Sp... »

2008.01.03: Uwagi do projektu ścieżki przy ul. Muszkieterów, Leonidasa i Orzechowej

Notatka ze spotkania w Biurze Drogownictwa i Komunikacji, w siedzibie Inżyniera Ruchu m.st. Warszawy w sprawie ścieżki rowerowej projektowanej wzdłuż ul. Muszkieterów, Leonidasa, Orzechowej na odc. od ul. Mineralnej do ul. Łopuszańskiej... »

2007.10.31: Uwagi do przejazdów na skrzyżowaniu Rudnickiego - Broniewskiego

Notatka ze spotkania w Biurze Drogownictwa i Komunikacji, w siedzibie Inżyniera Ruchu m.st. Warszawy w sprawie projektu ścieżki rowerowej w obrębie skrzyżowania ul. Rudnickiego - ul. Broniewskiego (wg projektu Pana mgr. inż. Leszka Pawlaka... »

Artykuły: 1-20 | 21-30 | Dodaj nowy