Pierwsze kroki...

...czyli od sympatyka i stażysty do członka stowarzyszenia. Wpadnij do nas na spotkanie! Spotykamy się w co drugi poniedziałek o 17.00 w centrum miasta - ul. Koszykowa 67 lok 21. Zobacz, czym się zajmujemy, jak podejmujemy decyzje, zgłoś... »

Zostań członkiem zwyczajnym

Zostając członkiem naszego stowarzyszenia masz możliwość współtworzenia organizacji i jej strategii działania, nabywasz nowe umiejętności, uczestniczysz w ważnych wydarzeniach i spływa na Ciebie prestiż społecznej aktywności. Działając z... »

Deklaracja członka zwyczajnego

Ja, niżej podpisany/a, oświadczam, że akceptuję statut i regulamin Zielonego Mazowsza i deklaruję chęć przystąpienia do Stowarzyszenia jako członek zwyczajny. Jednocześnie zobowiązuję się do przestrzegania postanowień statutu i regulaminu... »

Deklaracja członka wspierającego

Jeśli chcesz zostać członkiem wspierającym, wypełnij i wyślij nam poniższą deklarację oraz kwestionariusz (zaznacz i skopiuj do treści maila). Niniejszym zgłaszam przystąpienie do Stowarzyszenia Zielone Mazowsze w charakterze członka... »

2015.09.22: Poszukujemy pomocników do pracy

Obecnie planujemy szereg działań, do których zrealizowania potrzebujemy pomocy - zarówno odpłatnej, jak i wolontariatu. Jeżeli interesujesz się tym, co robimy, masz odpowiednie kwalifikacje i chcesz się włączyć w nasze działania... »

2015.08.11: Pomóż nam zorganizować grę miejską - zostań wolontariuszem!

Stowarzyszenie Zielone Mazowsze poszukuje wolontariuszy do pomocy przy organizacji gry miejskiej pod hasłem „Razem bez barier”, która odbędzie się 12 września w centrum Warszawy. Celem gry będzie zwrócenie uwagi władz miasta na... »

2015.03.25: Zostań rowerowym wolontariuszem

Masz trochę wolnego czasu? Chcesz, aby Warszawa była bardziej przyjazna dla rowerów? Zostań naszym wolontariuszem – pomóż nam w przygotowaniu audytu polityki rowerowej miasta! Zielone Mazowsze przygotowuje społeczny audyt polityki... »

2011.08.27: Biuletyn wolontariatu nr 9

Proponowane prace wolontariackie na wrzesień i październik 2011: 1. Przygotowanie wystawy fotograficznej pod hasłem Przyjazna ludziom przestrzeń miejska. Potrzebujemy osób gotowych swym doświadczeniem plastycznym itp. pomóc w... »

2011.08.05: Biuletyn wolontariatu ZM nr 7

Po krótkiej przerwie wznawiamy biuletyn wolontariatu. Tym razem będziemy informować z kilkudniowym wyprzedzeniem o planowanych pracach wolontariackich na nadchodzące kolejne dwa miesiące. Proponowane prace wolontariackie na sierpień i... »

2011.05.16: Biuletyn wolontariatu ZM nr 5

Proponowane prace wolontariackie na maj i czerwiec 2011: 1. Lokalne pomiary ruchu rowerowego. Celem jest ocena wykorzystania wybranych istniejących i postulowanych udogodnień dla rowerzystów, w większości w centrum Warszawy. Wymagana... »

2011.04.15: Biuletyn wolontariatu ZM nr 4

Proponowane prace wolontariackie na kwiecień i maj 2011: 1. Przygotowanie kolejnych działań VVarszawskiej Inicjatywy Pieszej. Gromadzenie ofert na wykonanie przyrządów potrzebnych podczas happeningów. Pomoc w organizacji legalnych... »

2011.03.15: Biuletyn wolontariatu ZM nr 3

Proponowane prace wolontariackie na marzec i kwiecień 2011: 1. Pomoc w zbieraniu materiałów i przygotowywaniu trzecich badań parkowania w śródmieściu Warszawy. Badania odbędą się na przełomie marca i kwietnia. Mile widziana dyspozycyjność... »

2011.02.11: Biuletyn wolontariatu ZM nr 2

Proponowane prace wolontariackie na luty i marzec 2011: 1. Poszukujemy 1-3 osób do udziału w wieloaspektowym badaniu transportu publicznego w Warszawie. Wynik tych prac wraz z podobnymi ocenami z 20 największych miast Europy da w efekcie... »

2011.01.17: Rok wolontariatu w Zielonym Mazowszu

W 2011 roku Unia Europejska obchodzi rok wolontariatu. Z tej okazji postanowiliśmy bardziej aktywnie zapraszać Was do współpracy z nami przy różnego rodzaju małych lub dużych projektach. Zielone Mazowsze od samego początku jest organizacją... »

2008.01.24: Dołącz do nas!

Jeśli chcesz żyć w mieście czystszym, bezpieczniejszym i bardziej przyjaznym, jeśli chcesz by poprawiały się warunki jazdy na rowerze, aby sklepy przyjmowały bez szemrania butelki zwrotne, a drzewa występowały nie tylko w doniczkach - nie... »

2005.01.05: Zostań aktywistą Zielonego Mazowsza

Stowarzyszenie "Zielone Mazowsze" zaprasza wszystkie osoby zainteresowane aktywnym uczestnictwem w obronie środowiska do zostania aktywistą stowarzyszenia. Program aktywistów jest przeznaczony dla osób, które chcą zrobić coś konkretnego... »

2004.04.05: Staże w Zielonym Mazowszu

Od kwietnia 2004 r. trwa program bezpłatnych staży w "Zielonym Mazowszu". Staże odbywają się na następujących zasadach: 1. Staż trwa 3 miesiące w wymiarze minimum 15 godzin tygodniowo. 2. Stażysta po zakończeniu stażu otrzymuje od zarządu... »

Dodaj nowy artykuł